Kukkur.ee valikus on ka paar eriti kerget ja soodsat mudelit. Lihtne rahakott = lihtne elu? Võtsime Elephant E8 rahakoti lähemale testimisele. Tegemist on ühtlasi meie soodsaima kukruga, vaid 12.90 EUR. Loe edasi, kuidas test läks!

e8-kohvipood-varviline

Kui E8 tühjana kätte võtta, võib see näida ootamatult lihtne. Aga pane oma väärtasjad sinna sisse ja näed, et E8 täidab rahakoti olulisemad funktsioonid väga hästi. Elephant E8 mahutab ca 10 kaarti, veidi münte ja mälupulga, isegi sularaha. Selle kõige juures jääb ta taskus pea märkamatuks.

e8-kommipood

Elephant E8 kommipoes

e8-ametis

Elephant E8 rahakott – abiks igal hetkel

Seega on E8 täitsa nutikas vidin, ometi tõeliselt lihtne.

Jah, Elephant E8 ongi vaid kummisest riidest ehitatud minimalistlik kukkur, milles on kaarditasku ja kaks pisikest taskut müntide ja mälupulga jaoks. Mõtlesin küll, et testin E8 vaid nädala jagu, aga lihtne kukkur oli nii mugav, et märkamatult sai mööda enam kui 2 nädalat.

Lõpetuseks mõni lause mu enda harjumuste kohta, mis E8 rahakotiga said proovile pandud:

  • Kannan tavaliselt kaasas 6-7 kaarti, veidi sularaha (5-25 EUR kokku) ja mõned mündid. Kui esmamulje E8 kukrust oli tõesti habras ja tekkis kartus, kas kaardid välja ei kuku, siis praktikas seda ei juhtunud, isegi ohtu ei tekkinud. Õige kaardi leidmine ja välja tõmbamine käib ka oodatust lihtsamalt.
  • E8 münditasku on küll hea selleks, et peenraha kiirelt ära paigutada, aga kui kukkur just paksult kaarte täis pole, siis mündid võivad välja kukkuda. Seepärast soovitame müntide jaoks hoida kotis ka Euro Dispenserit.
  • 15 päeva jooksul, mil E8 rahakotti testisime, tekkis paaril korral tunne, kas kukkur ikka on veel taskus. Kui rahakott on nii elegantselt lihtne, siis teda justkui polegi tunda. Minule isiklikult see meeldib.

E8_black_large

Kukkur.ee tiim oli pisut skeptiline, kui E8 proovipartii tellis. Testimine andis kindlustunde – see on hea lahendus kõigile, kes eelistavad rahaasju lihtsana hoida. Päkapikuhooaeg on alanud ja E8 mahub sussi sisse küll. Hind vaid 12.90 EUR!

Leave a Reply

five × one =