Sinu järgmine rahakott on stiilsem ja mugavam kui oskasid arvata! Lisaks sellele on Su järgmine rahakott veekindel ja turvalisem kui su senine kukkur. Siin on 10 head põhjust osta rahakott Kukkur.ee poest.

  1. Sest see näeb nii äge välja! Ühtlasi võid olla võrdlemisi kindel, et saad sõpradest-tuttavatest eristuda. Vähemalt seni kuni nemadki Kukkur.ee poe üles leiavad. Nii et parem on kiirustada!
  2. Sest novembris sajab Eestis keskmiselt 60 mm sademeid. Olgu, seda on vähem kui juulis ja augustis, kuid sombused ilmad on igal juhul tulemas!
  3. Veekahjustused nahast kukrule võivad kalliks maksma minna, Kukkur.ee rahakottidele niiskus külge ei hakka!
  4. Igal juhul tahaks ju, et rahakott avaneb ja sulgub kiirelt ja mugavalt. Kukkur.ee kukrud avanevad ja sulguvad ühe näpuvajutusega!
  5. Talvel suusareisile minnes saad mäele kaasa võtta vaid kõige olulisema ning jätta paksu ja tülika nahast kukru koju. Nii on endal taskus mugavam, raha ja kaardid jäävad ka tormise ilmaga kuivaks.
  6. Eelnev punkt kehtib ka, kui su hobiks on purjetamine, lainelauaga sõitmine jm vinged spordialad.
  7. Nahast rahakotid on ajast ja arust – venitavad tasku koledaks ning paistavad vargale juba kaugelt lihtsa teenistusena.
  8. Kukkur.ee rahakotid on 100% vegan – ühtki nahka pole kukrute loomisel kooritud!
  9. Kui rahakott on veekindel, siis talub ta ka muid põnevaid vedelikke, mis ei ole söövitavad. Näiteks vein. Või piim. Kukkur.ee rahakottidega on su vara kindlas kohas!
  10. Sul on enne ostmist võimalik vaadata, kui hea kraami endale soetad.

Boonusena üks põhjus veel – veekindel rahakott on ideaalne kingitus!

Osta saad siit!

 

Leave a Reply

one × 2 =