Eile jagati Eesti ettevõtlusauhindu. Põnevaid majandusuudiseid sajab iga päev. Ärihooaeg on täies hoos. Peagi on aeg hakata mõtlema töötajate ja äripartnerite premeerimisele kingitustega …

Ärikinkide hankimine ei pea olema sugugi stressirohke. Samuti ei pea ootama jõuludeni: suur võlu on ka üllatuskingis. Mis trendid ärikinkide maailmas laineid löövad? Kukkur.ee proovib valiku sinu jaoks lihtsamaks teha.

Hea ärikink aastal 2018 on …

… personaalne!

Kõige olulisem on valida meene, mida kolleeg või partner saab tegelikult ka oma igapäevaelus kasutada. Ja mis tagaks seda paremini kui natukene personaalsust.

Eriliselt saavad kiita need, kes kingile ei lisa mitte oma äri nime või logo, vaid kingi saaja nime. Kõrgem pilotaaž puust ja punaseks:

1. õpi oma partnerit või kolleegi paremini tundma;

2. kujunda kingitus tema abikaasa, lapse või ka lemmiklooma huvide järgi.

Praktika näitab, et sellist heategu ei jäeta tasumata. Näiteks võib nime, näo või lemmikkujundi graveerida Kukkur.ee uudistootele VURLE.

2018-08-10-11-02-40dsc_7554

Muide, VURLE kaardihoidja pakub veel ühe võimaluse olla personaalne – pudeliavaja. Hangi VURLE, vali kingi üleandmiseks aeg või koht, mil saad pudeliavaja kohe praktikas järgi proovida. See on hea võimalus korraks aeg maha võtta, töötaja või äripartneriga koos tehtule ja tulevikuplaanidele otsa vaadata ning elu nautida. Terviseks!

… kohalik!

Mõistagi on hea, kui Eesti ettevõtjana saad nii omadele kui väliskülalistele kinkida kohalikku kraami. Kukkur.ee uudistoode VURLE on täpselt seda sorti aksessuaar. See on Eestis välja mõeldud, Eestis toodetud, eestikeelse ja pisut riukaliku nimega.

VURLE kaardihoidja

Olgu VURLE või mõni muu kohalik tegija, kodumaises disainis on palju, mille üle uhke olla ja mida oma parimatele partneritele ja töötajatele kinkida.

… kallis?

Võib kõlada vastumeelsena eelarvele mõeldes, aga nii ärikinkide maailmas on. Parafraseerides tuntud ütlust: oled Sa piisavalt rikas, et oma klientidele odavat kraami kinkida?

Kui tahad kliendi- või töösuhet pikaks ajaks, siis investeeri pisut rohkem ja naudi tulemusi läbi aastate. Seda enam, kui soovid turul eristuda kõrg-kvaliteediga toodete või teenustega. Kui ärikink näeb odav või inetu välja, siis tajutakse sellisena ka ärisuhet.

Võta näiteks VURLE – kaardihoidjate klassis hinna poolest keskmik, ent piisavalt kena ja kalli väljanägemisega, et jõuda vähem kui kuu ajaga alates turule tulemisest Eesti disaini aastaraamatusse 2017-2018.

Ilusat ärihooaja jätku!

Leave a Reply

3 + two =