Sellest nädalast on Kukkur.ee valikus uhiuus toode – kaardihoidja VURLE. See on Kukkur.ee tiimi ja MI/KL Studio ühistöö vili. Kaardihoidja VURLE on eesti disain, Eestis toodetud. Lubage tutvustada.

VURLE – pisike ja praktiline kaaslane argielus 

VURLE kaardihoidja on ootamatult osav mitme ameti peale, mis su elus igapäevaselt lahendust vajavad. Kaardihoidja roostevabast terasest metallosa mahutab 7-8 kaarti. Samal ajal hoiab puidust tasku sinu saladusi – olgu selleks sularaha (kuni 50 EUR kupüür), võti, sõrmus, perepilt või muu pisem nipsasjake.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Kõige krooniks on kaardihoidja varustatud avajaga, mis on abiks nii pudeli avamisel kui kaartide käsitlemisel. Kaardihoidja avaneb ja sulgub ühe lihtsa liigutusega.

VURLE kombineerib sooja puidu ja tugeva terase esteetiliseks aksessuaariks. Iga kaardihoidja on tänu puidumustrile pisut eriline – nagu sa isegi.

Muide, VURLE uudne materjalide kooslus ja mitmekülgne funktsionaalsus vähendab koormust taskutele. VURLE kaardihoidja on uudne Eestis disainitud ja tehtud vidin ja varsti sa enam ei tea, kuidas sa selleta elada said.

Õpi VURLEt tundma

VURLEle meeldib taskus väga, aga ta särab alati, kui sa talle valgust näitad. Tema lemmiktegevus on hoida sinu kaarte oma metalse klambri embuses kaitstuna. Veel meeldib talle peita sinu sularaha, võtmeid, pilte, tšekke või kaarte oma väiksesse puidust salalaekasse. VURLE on alati valmis avama pudelit või jagama sulle kätte kaarti, mis sul parasjagu tarvis.

Mõni võib peljata, et metalne kaardihoidja lõhub taskut. Mitmekuised katsetused näitavad vastupidist – pisike VURLE on teene sinu taskule, sest ta on pisike ja hoiab taskut venitamast. Kui kahtled – hoia kodus ja tööl teda laual, hea ilus vaadata. VURLE tugev teras on ümarate nurkadega ja sulandub kokku puidust salataskuga, millel on samuti pisut ümarust.

Niisiis on VURLE paindumatu, aga mõnusalt vormikas ja hoiab su saladusi. Ta saab taskus kõigi kaaslastega, sh. võtmetega, sõbraks. Ta ei tee kahju teistele ega lase endale paha sündida. Kes ei tahaks sellist sõpra?

Keegi pole täiuslik, nii ka VURLE. Näiteks ujuda talle ei meeldi, aga vihmasajud peab mõistagi vastu. Päevitada võib, aga lõpuks hakkab palav. Maha kukkumist eelistab VURLE vältida, muidu hakkavad lõpuks mutrid logisema.

Kuidas VURLE sündis?

VURLE on läbi ja lõhki Kukkur.ee omatoode, kodune lisand senisele brändide vahvale valikule Kukkur.ee poes. Meie jaoks on kaardihoidja esimene loodetavasti päris pikas taskule sõbralike ja vajalike toodete seerias.

Vaevalt jõudis VURLE sündida kui on juba jõudnud ka Eesti disainiauhindade konkursi BRUNO nominentide hulka kategoorias „parim elustiili toote disain“. Juhhei!

VURLE sündis soovist pakkuda klientidele midagi, mis on mõnusa vimkaga, kuid ikka Kukkur.ee käekirjaga – moodne ja minimalistlik kaardihoidja või rahakott. VURLE on meil mõttes olnud juba pikalt, aga me ei teadnud veel, kuidas ta välja näeb. Nüüd, tänu heale koostööle MI/KL Studio’ga, teame.

Telli endale VURLE ja õpi sinagi teda tundma! Kui kohe tellida ei malda, anna vähemalt hääl disainikonkrsil auhinnalisele kohale jõudmiseks!

VURLE pruun kaardihoidja €33.25 UUDIS! Osta

Teame hästi, et taskutes kannatab tassida kõikvõimalikku kraami. Rahakotte, taskunugasid, taskurätikuid, vurre, vidinaid, kaardipakki. Ja mida kõike veel. Vaata oma tasku üle ja loe Kukkur.ee blogist, millisesse ajajärku sobib sinu taskumood.

Kannan taskus …

Münte.

Kui su tasku kõliseb, saad südamelähedaseks pidada kõiki aegu, mis eelnevad 20. sajandile. Nimelt, veel sajandi eest oli rahakott üsna vähe levinud ning taskus kõlisesid peamiselt mündid.

Eelistad hilisemaid aegu? Siis mõtle 1930ndate USA majandussurutisele, mis sundis kõik muu väärtusliku maha müüma ning taskusse jäid kõlisema jällegi vaid mündid.

Kindaid.

Kui oled naissoost ja kindakandja, võid kujutleda end hõljumas 1920ndate moodsatel aegadel. Siis oli nõnda, et kindad – kui nad parajasti ei olnud käes – pidid kindlasti taskus olema.

Taskukella.

1920ndatel oli taskukellal meestemoes väga tugev positsioon.

Käekellad polnud veel massidesse jõudnud, ent elutempo aina kiirenes. Aega oli vaja vaadata üpris tihti. Tasku-uuri järele haarates andsid mõistagi märku ka oma staatusest.

Taskurätikut.

Nohu on ajatu, aga taskurättide kõrgaeg oli samuti 1920ndatel, mil tihti selleks oli eraldi tasku.

Pläskut.

Jällegi – kõik pläskukandjad võivad end mõelda ligi sajandi tagusesse aega ehk 1920ndatesse. Ju siis oli vargsi lonksamine sajandi eest rohkem moes ja taskud (naiste puhul sukapaelad) loksusid mõnusasti. Tänapäeval saab seda soovitada vaid juhul kui sa hiljem autorooli ei kavatse minna!

Tööriistu.

Praktiline meel oli paratamatus 2. maailmasõja ajal ja järel, mil taskuid lisandus juurde ning nii rindel kui tagalas oli hulk tööriistu, mis pidid eri suurustes taskutesse mahtuma. Hõlpsalt võid end kujutleda ka hilisematesse kümnenditesse, sest rohkete taskute ja tööriistadega rõivad on kasutuses sealt alates tänaseni.

Pastakat või pliiatsit.

Kirjatarbed lisandusid taskuvara hulka 1940ndate lõpul, mil vajadus tööriistade järele vähenes ning leidlik meel andis taskutele uue funktsiooni.

Rahakotti.

Usu või ära usu – rahakott on muude vidinate kõrval oma püsiva koha taskus leidnud pigem sõjajärgsetel kümnenditel. Enne seda loksus raha – kui seda oli – taskus pigem niisama. Hilisematel aegadel on rahakott tõusnud staatuse sümboliks ning abivahendiks nii sularaha kui 1970ndatest edasi ka kaartide hoidmiseks.

Oled mõelnud, millest sai alguse tasku? Kukkur.ee vaatas veidi ringi mõistmaks, millal ja milleks tasku üldse kujunenud on.

Väike uuring andis tulemuseks, et taskud tekkisid umbes samal ajal kui mündid laiemasse levikusse jõudsid – ligi 2700 aastat tagasi. Ühesõnaga – ikkagi selleks, et oma maist vara kaasas kanda ja mugavalt kasutada.

Esialgu olid taskud lihtsad kõlisevad kotikesed, mis rippusid riiete küljes. Esialgsed ja ajutised lahendused on teinekord aga päris vastupidavad: sellised välised taskukesed kestsid tihedate varguste kiuste kuni 17. sajandini. Lõpuks tuli keegi selle peale, et tasku ära varastamine on ikkagi liiga kerge ning vaja midagi muuta. Aga mida?

Lihtne lahendus oli peita tasku paremini riiete alla, et varaste elu keerukamaks teha. Kombestik oli aga selline, et vähe oli kohti, kus olnuks sünnis rõivaid kergitada raha kättesaamiseks. Mis teha? Järgmisena hakati riiete sisse pilusid lõikama, et kõliseva mündikoti saaks kätte end paljastamata. Toonast riidemoodi arvestades oli see aga üsna keeruline ning oh häda, kui ununes rahakott enne pükse endale ümber kinnitada. Järgmine samm oligi mündikoti ehk tasku õmblemine riietuse alla. Ja nii sündiski moodne tasku!

Kuidas tasku kasutusviisid viimase sajandi jooksul arenenud on, sellest Kukkur.ee blogis juba järgmisel nädalal. Väikse vihjena võib ette öelda, et mida kirevamaks ja paremaks läks elu, seda rohkem vidinaid on leidnud oma tee taskusse. Ja nii on raha, milleks hoidmiseks tasku loodi, kupatatud rahakotti, mis omakorda istub … taskus, kas pole?

Big Stockholm €27.00 Osta

Suvi käes ja tuju hea. Tahaks muretult, käed taskus minna loodust ja linna avastama. Aga ennäe – käed ei mahu taskusse, sest vana paks ja punnitav rahakott on ees. Mida teha?

Siit tuleb Kukkur.ee välksoovitus, kuidas taskusse ruumi juurde tekitada:

1. Võta kaasa vaid üks maksekaart. Esiteks – tõenäoliselt see aitab sind igas olukorras, kus vaja. Teiseks – nii ei teki võimalustki, et taskuvargus tähendaks kõigi kaartide ümbervahetamist. Kolmandaks – ilmselt on su kaarditasku seeläbi juba õhukesem!

2. Sularaha võta vaid nii palju, kui kulutada kannatab. Seda on lausa uuritud – sularaha kasutades säästad. Seega võta kaasa vaid nii palju kui eelarve lubab ja võid end muretult tunda. Ja kui ikkagi suur-suur kiusatus tekib, siis on sul ju ka üks maksekaart olemas.

3. Tee korralik audit ja puhastus. Vanad kviitungid, kinopiletid, aegunud kliendikaardid … Toredad mälestused küll, aga kui need segavad mugavat äraolemist täna, siis viska kõik välja ja mine otsi muretult uusi seiklusi!

Kui nüüd juhtus nii, et mitu kaarti ja hulk sodi lendas kukrust välja, tegid kõik õigesti. On ju mõnusam tunne taskus?!

Aga kui veel enam vabadust tahad taskusse – võta suvine kaardihoidja Wallum M1 Kukkur.ee valikust. Wallumi mudelite kohta saad rohkem lugeda Kukkur.ee blogist.

Wallum M1 Black €37.42 Osta

Kukkur.ee sai paari kuu eest väga põneva kirja: “Tere! Minu nimi on Hugo Pohlak, olen Jakob Westholmi Gümnaasiumi 8. klassi õpilane ning valmistan vineerist kaardihoidjaid.” See oli üks ägedamaid kirju, mis saanud oleme! Nüüdsest on vahva Kaardihoidja ka Kukkur.ee valikus. Kaardihoidja – loe lähemalt, millega tegu!

“Kaardihoidja sündis isiklikust vajadusest. Koolis hakati kasutama eÕpilaspileti süsteemi ja plastikkaarte. Plastikust kaardihoidjad läksid pidevalt katki ning koos tööõpetuse õpetajaga valmistasime esimese prototüübi,” kirjutas Hugo Kukkur.ee tiimile.

“Vineer on ehe ja ilus materjal ja kuna mul õnnestus leida imeõhukest vineeri, siis otsustasin just seda kasutada kaardihoidja tootmiseks. Kaardihoidja külge on lihtsalt võimalik panna kaelapael ja /või võtmehoidja,” kirjeldas 15aastane noormees, kuidas vajadus ja võimalus arenesid vahvaks ettevõtlusprojektiks.

Kukkur.ee tiimil on samuti igapäevaselt vaja läbipääsukaarte jm kasutada, seetõttu tundus kaardihoidja testimist väärt. Oleme nüüd mõne nädala jooksul Kaardihoidjat proovinud. Tulemus – nii mõnigi kade pilk on vaatab, et mis tore puidust hoidik mul on. Lihtsalt puruneva ja emotsioonitu plastiku asendajana see lausa kaunistab kaarti. Ja sellel lihtsalt põhjusel ongi Kukkur.ee valikus nüüd Kaardihoidja.

Milleks Kaardihoidja sobib?

Hugo loodud Kaardihoidja on lihtne ning tal on mitu väga lihtsat kasutusviisi. Siin on mõned soovitused:

1. eÕpilaspileti jm sarnaste süsteemide kasutajatele, et oma kaarti kenasti hoida. See on hea lahendus ka Sinu lapse eÕpilaspileti hoidmiseks!

2. läbipääsukaardi hoidmiseks kõigis moodsates kontorites, kus liikumine toimub kaardi abil ja plastiklahendus kipub purunema.

3. puutetundliku ühistranspordikaardi hoidmiseks, kui ei taha rahakotti ühistranspordis lehvitada või oled ostnud moodsa ja turvalise kukru, millest puutetundlik kaart läbi ei piiksuta.

4. eriti minimalistlike rahakottide huvilistele – välja minnes selle ühe ja ainsa kaardi hoidmiseks, mis teil vaja läheb.

Üks oluline põhjus on muidugi veel.

Ka Kukkur.ee tiimi liige Mikk proovis esimest korda ettevõtluses kätt umbes sama vanalt (16aastaselt). Väga-väga hästi on meeles, kui oluline oli otsekoheselt ja julgelt kirjutada võimalikele klientidele ja toetajatele. See oli aastal 2003 ja seda toetust Miku projektile ei tulnud. Pettumus oli suur ja õppetund valus. Projekt – Eesti jalgpallikalender 2004 – sai tehtud, ent mitte kuigi kasumlikult. Kukkur.ee läheb märksa paremini kui too katsetus.

Seega, kui Hugo kirjutas ja uuris, kas meil on tema toote vastu huvi, siis loomulikult oli vastus jah. Selle pärast, et tegelikult ka on läbipääsukaarte vineerist kestas parem hoida. Aga ka selleks, et noort inimest ettevõtlikul teel toetada. Tee seda sinagi ja asenda oma plastikust läbipääsukaart kodumaise, hoolega tehtud Kaardihoidjaga.

Kaardihoidja on Kukkur.ee valikus saadaval mitmes toonis:

Oranž. Sinine. Roheline. Kollane. Pruun.

Kevadisi mõtteid ja head piiksutamist soovib Kukkur.ee!

Kuna oled jõudnud Kukkur.ee blogisse lugema rahakottide valiku kohta, järelikult soovid oma vara hoidmise kohta teha teadlikumaid valikuid kui mitmed su sõbrad. Tubli! Ilma pikema jututa anname sulle kohe 3 põhimõtet, mille järgi valida rahakotti. Loe läbi ja soovita sõbralegi!

1. Funktsionaalsus ennekõike.

Küsi endalt ausalt – milleks mulle rahakotti vaja on? Kas selleks, et “kõigil ju on” ning kaardid ja sularaha kaovad muidu ära? Sellisel juhul pole väga vahet, millise kukru tasku pistad. Võta Elephant Walleti ülimalt lihtne E8 kaardihoidja ja ära edasi loe.

Tõenäolisem vastus on aga, et tahad oma vara korras hoida. Korrashoid on olulisem märksõna kui esialgu tundub – pungil ja punnitav tasku ei näita mitte suurt varakust, vaid suutmatust eristada olulist ja pahn kukrust välja visata. Täis topitud rahakotil istumine on ka seljale kahjulik, muide. Rääkimata sellest, et püüab varaste pilkusid, sest annab signaali lohakusest, mitte korrashoiust.

Mis need põhilised funktsioonid siis on, mida rahakott peaks suutma täita?

(1) Arusaadavalt peab rahakott mahutama raha – sularaha, kaarte, münte. Tõsi on ka see, et mida levinum on kaardi- ja mobiilimakse, seda hõlpsam on otsustada, et näiteks sularaha või müntide mahutamine pole enam nii tähtis. Teisalt annab viiekas või paar münti eelise, kui tehnoloogia veab alt või tarvis jätta väike jootraha. Põhiline, et paar maksekaarti ja rahatähte kukrusse sättida saaks. Mõtle pisut ja veendud isegi, et rohkemat sa peaaegu kunagi ei vaja.

(2) Tore on, kui rahakotti mahub paar visiitkaarti ootamatuteks ärivõimalusteks ja tutvusteks haaramiseks. Piisab, kui ühe pisikese tasku või sahtli saad eraldada. Võid selle sahtli eraldada ka oma lemmikpoe kliendikaardi jaoks, ent tihti piisab sealgi, kui ütled oma nime. Nii saad rahakoti veel rohkem korda!

(3) Boonuseks on, kui rahakott mahutab pildi sinust, su perest või lapsest. See on ootamatult kasulik juhuks kui rahakott kaotsi läheb – eriti just lapsepildiga kukruid tagastatakse omanikule palju tihemini. Perepilt on ka abiks, aga beebi pildiga rahakotti keegi naljalt tagastamata ei jäta.

Ahjaa, need asjad jäta kukrust välja, kui korrashoid sulle korda läheb – tšekid, kondoomid, varukaardid, väga harva kasutatavad kliendikaardid, vanad kinopiletid … Ja kõik muu, mis pole raha, praktiline kaart või armas pilt.

2. Esteetika ja eneseväljendus.

Kui jutt juba perepiltidele läks – äkki on rahakotti peale funktsionaalsuse veel millekski vaja? Mõned kliendid on Kukkur.ee’le öelnud, et rahakott mitte ainult ei kaitse inimese väärtusi, vaid esindab neid. Teisisõnu – näita mulle oma rahakotti ja ma ütlen, kes sa oled … või olla tahaksid!

Valime hoolega, milliseid brände Kukkur.ee pood vahendab. Veel hoolsamalt valime, milliseid tooteid ise teha (sellest kuulete järgmistes Kukkur.ee blogi sissekannetes ;)). Alt oleme läinud ainult nende valikutega, millel puudub iseloom ja eristuvus. See on ka põhjus, miks nahast rahakotte ja tüüpilisi lahendusi meie käest ei leia – kes see ikka tahab olla “keskmine inimene”. Pakume ikka uudseid ja krutskiga mudeleid. Samuti eelistame minimalistlikke kukruid. Miks?

Mõtle korra, kus sa oma rahakotti kannad. Kui sul on n-ö tüüpiline nahast ja üha paisuv rahakott, siis tõenäoliselt taskus või kotis, sest mujale see ei mahu! Aga mis oleks, kui võtaks 2-3x õhema kaardihoidja? Seda saab hõlpsalt ja taskuid kahjustamata kanda ka särgitaskus, tagataskus, kus tahes. Vali oma stiil ja eelistus ja anna minna!

3. Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet.

Mood tuleb ja läheb, funktsionaalsusedki muutuvad. Seepärast mõtle rahakoti valimisel kindlasti ka kvaliteedile. Kukrus kannad tõenäoliselt suurt osa oma väärtusest, seega suhtu sellesse austusega. Soovitame valida rahakott, mis ajahambale vastu peab ning väärisasjadele korralikku kodu pakub. Ca 2 aastat tagasi kirjutasime Kukkur.ee ühest popimast mudelist – Stockholm Carbon peab aktiivsele kasutamisele väga hästi vastu.

Viimase kahe aastaga pole selle mudeli väljanägemises pea midagi muutunud. Tõsi küll, muude rahakottide testimise tõttu pole ta ka pidevat koormust saanud, aga vähemalt 2 ja pool aastat ikka. Värske pildimaterjal ca 3 aasta vanusest Stockholm Carbonist:

 

Nii palju kui on inimesi, on ka eelistusi. Ühest oleme aga Kukkur.ee’ga toimetades aru saanud – sõbrannadele ostetakse pigem punases toonis kukruid. Siit sulle sõbrapäeva eel mõned soovitused, kuidas sõbrannale uus rahakott valida. Kukkur.ee valikust leiad muidugi muid toone ka, aga punane on ju mõnus soe ja sõbralik.

Kaupa on turul palju ning mõistagi läheb otsustamine niiviisi aina keerukamaks. Proovime seda siis pisut lihtsustada – sõbrannale rahakoti valimisel on tegelikult kolm põhitõde: funktsionaalsus, stiil ja vastupidavus.

Vaatame, kuidas Kukkur.ee punased kukrud – Ögon Designs Quilted Passport ja Ögon Designs Quilted Button – neile tingimustele vastu peavad.

Ögon Designs Quilted Passport

 

Ögon Designs Quilted Button

Kenad, kas pole? Vaata edasi, kumb su sõbrannale rohkem sobiks.

1. Kas rahakott on funktsionaalne?

Siin on valik tegelikult päris lihtne. Küllap tead oma sõbrannat nii palju, et kas ta reisib palju ringi ja võiks vajada Quilted Passporti, mis mahutab nii passi, mitmeid kaarte, perepildi kui ka erinevates valuutades kupüüre.

Kui sinu sõbranna igapäevakeks väljakutseks on hoopis kiire linnaelu, siis tõenäoliselt hindab ta rahakotti, mis:

– avaneb ja sulgub kiiresti;

– kust leiab vajaliku kaardi kohe kiiresti üles;

– võtab käekotis pigem vähe ruumi.

Tõenäoline, et siis on õigeks valikuks ca 10 kaarti + veidi sularaha mahutav Quilted Button kukkur:

2. Kas rahakott on stiilne?

Olgem ausad, stiilsed on nad mõlemad, eristumine on garanteeritud. Kui metalne pealispind juba köitnud on, siis sõbranna stiilile sobivaima valiku tegemine sõltub juba pisiasjadest:

– kas su sõbranna eelistab lukku või pigem vajutab nupule?

– kas tema käekott mahutab suuremat Quilted Passporti või eelistab ta vähemat hulka ja seetõttu ka väiksemat kukrut?

– kas võiks olla oluline, et sisu on tekstiilist või trumpab plastikust lõõts oma praktilisusega?

Quilted Passport – hea valik neile, kes eelistavad tõmblukku

Quilted Passport – hea valik neile, kes eelistavad tõmblukku

Quilted Button – stiili ja praktilisuse kombinatsioon

Quilted Button – stiili ja praktilisuse kombinatsioon

3. Kas rahakott on vastupidav?

Jah, igatahes. Kukkur.ee on Ögon Designsi rahakotte, nii punaseid musti kui värvilisi, müünud ligemale 3 aastat ning kauba tagastamisi on vähem kui 1% ostjatest.

Teame, et nii mõnigi neist Kukrutest on olnud kasutuses kauem kui 2 aastat ning ei näita välja väsimise märke. Tõsi on, et pealispind võib aja jooksul saada kriimustusi, nagu ka nahk jm materjalid kuluvad. See käib asja juurde. Seda, et Quilted Button või Quilted Passport aga puruneks, naljalt ei juhtu. Kui ka tekib kahtlus, siis toodetele kehtib 2aastane garantii tootmisvigade suhtes.

Seega, kui ostad sõbrannale sõbrapäevaks kukru, näed seda kasutuses veel ka aastate pärast.

Ilusat sõbrapäeva Sulle ja Su sõbrannale!

Jõulukink jõuab Kukkur.ee poest sinu valitud pakiautomaati 2-3 päevaga! Sel korral on meil eripakkumine iMOSSI kaardihoidjale – tavapärase 49.90 euro asemel saad stiilse iMOSSI kätte 30% soodsamalt – vaid 34.90 EUR. Transport on mõistagi hinna sees!

Tuhat ja kolm põhjust osta sõbrale jõulukingiks iMOSSI kaardihoidja.

1. Ülimalt funktsionaalne. Igapäevaselt kasutame oma kaartidest 2-3 tükki ja kokku vajame neid vähem kui 10. Seda on kinnitanud ka Kukkur.ee hiljutised testimised kasutajatega. iMOSSI kaardihoidja mahutab just nii palju kui vaja ning lemmikkaardid saad eriti kiirelt kätte. Ideaalne jõulukink sõbrale, kes hindab praktilisust!

Peagi on uusaastalubaduste aeg. iMOSSI lubadus on korrastatud ja mugav tasku.

2. Minimalistlik ja stiilne. iMOSSI on tõenäoliselt 2 korda õhukesem kui su sõbra senine kukkur ning mitu korda kenam. Päris tõsiselt – seda hindab ka su sõbra elukaaslane või abikaasa. Paksud rahakotid on taskus koledad ja venitavad riiet. iMOSSI on õhuke – vaid 1,2 mm. Seega – siin on sinu võimalus plusspunkte teenida. Nagu ütles selle mudeli üks esimesi testijaid meile:

iMOSSI võtab taskus uskumatult vähe ruumi!

3. Soodne võimalus. Enam paremaks iMOSSI kaardihoidja hind sinu jaoks ei lähe. Jõuluhind 34.90 EUR sisaldab tasuta transporti ning on sulle saadaval kuni jõuludeni. Valmis? Osta saad siit.

Tuhat põhjust veel?

Kui kolmest põhjusest pole veel küll, vaata ka meie varasemat tutvustust Kukkur.ee blogis. Ülejäänud tuhat põhjust ei anna väljendada sõnades, vaid piltides.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ iMOSSI kaardihoidja iMOSSI mahub igasse kukrusse iMOSSI püüab pilku iMOSSI kaardihoidja on jagamist väärt iMOSSI hoiab su vara kompaktselt ja stiilselt iMOSSI tuleb stiilse karbiga, mida on hea kinkida iMOSSI €41.58 Osta

Stockholm Code Wallet on Kukkur.ee poe võimsaim rahakott. See tõeline taskuseif on Eestis saadaval vaid Kukkur.ee poes. Nüüdsest kuni oktoobri keskpaigani igale Code Walleti ostjale enam kui 25 euro väärtuses kingitus!

Code Walletit on iseloomustatud järgnevalt:

“Lausa nauding on seda käes hoida. Balti jaama turult kolme euro eest samaväärset tegelast naljalt ei leia. Kinnitused ja hinged on eeskujulikult ehitatud ning loodetavasti peavad vastu aastaid. Vutlar hoiab kenasti oma sisemust ka siis kui see porilompi maha pillata. Või lumme. Või vette. Valik on Sinu.”

Code Wallet on äriklassi rahakott, sinu võti sügisesse ärihooaega. Code Walleti plussideks on esmaklassiline turvalisus, stiilne väljanägemine ja mugav käsitlemine. Taskuseif on saadaval mustas, oranžis ja metallikarva toonis. Code Wallet on kõigile, kes soovivad oma väärtesemed hästi korrastatuna ja turvaliselt hoida.

#gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-3 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-3 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ Code Wallet – võti sügisesse Code Wallet – mahukas ja mugav Code Wallet – saadaval ka oranžina Code Wallet – mugava ja uudse lukuga Code Wallet – mugav käsitleda Code Wallet – turvaline ja stiilne

Vaata lisa videoloost.

Kõhkled veel? Ära kõhkle! 15. oktoobrini saad Code Walletiga TASUTA kaasa võtmehoidja Elephant O Key.

Süsinikkiust, kerge ja vastupidav O Key väärtus on rohkem kui 25 eurot, ent igale Code Walleti ostjale tuleb võtmehoidja tasuta kätte.

O Key pärineb Kukkur.ee healt partnerilt Elephant Wallets. NB! Võtmed, avajad ja muud vidinad peab igaüks oma O Key’le ise lisama. Okei?

#gallery-4 { margin: auto; } #gallery-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */ O Key’le saad lisada oma võtme, avaja jms O Key on pisike ja kompakne

Vaata ka: Tele2 tehnoloogiablogi ülevaade Code Walletist

Code Wallet oranž kaardihoidja €62.49 Osta

Paari nädala eest tutvustasime teile kolme põhjust, miks sularaha on vaikselt aga kindlalt kadumas, ja miks see hea on. Ometi tehakse veel 85% kõigist tehingutest sularahaga, selles peab ju ka midagi head olema? Jah, muidugi! Siin on kolm põhjust sularaha eelistamiseks:

1. Privaatsus ja usaldus.

Sularaha kaotamise taga on suuresti soov võidelda organiseeritud kuritegevusega, ent digitaalsete tehingutega kaasneb ka suurem jälgitavus. Privaatsust on sularahaga kindlasti rohkem. Samuti saab tänu sularahale igaüks ise otsustada, milliseid tehinguid ja infot ta on nõus tegema digitaalselt, milliseid tarbimisharjumusi eelistab aga päris oma teada jätta. Eks tasakaal ole igaühe jaoks erinev.

2. Säästud.

Sularaha – või ka vääriskivid, metallid jm isiklik vara – on võimalus oma kriitilisi varusid hoida üha digitaalsemast rahandussüsteemist sõltumatult. Miks see hea on? Majandus- ja panganduskriise tuleb aeg-ajalt ikka ette ning halvimal juhul saavad säästud süsteemis kõva põntsu. Küberkurjategijad just väga tihti raha taga ei aja, ent välistatud pole, et su digitaalsesse rahakotti sisse murtakse. Tõsi küll, pikanäpumehed võivad raha üles leida ka su lemmikust säästupaigast.

Ma ei kanna rahakotti kaasas. Kaarte hoian taskus ja sularaha saabastes!

- Jackson Rathbone, “Videviku” filmide staar

3. Säästlikkus ja ausus.

Oot-oot, sularaha pidi ju kurjategijate lemmik olema? Tõsi küll, aga tavainimese jaoks annab sularaha hoopis säästuefekti.  Eksperimendid on näidanud, et kiirlõuna eest ollakse valmis kolmandiku võrra rohkem maksma, kui maksevahendiks on pangakaart. Veelgi hämmastavamal kombel on inimesed täpselt sama asja eest ning samades oludes valmis kaks (!) korda enam raha andma, kui nende maksevalikuks on krediitkaart. Ameeriklaste peal tehtud katsetused näitasid, et kui korvpallipileteid osta hetkeemotsiooni ajel, ollakse pangakaardiga tõesti nõus 200% rohkem välja käima.

Meenutame varem Kukkur.ee blogis kirjutatut: sularaha on kasulik ka selleks, et ausam inimene olla. Oota! Misasja?! Tõsilugu – tuntud psühholoogiaprofessor Dan Ariely* on teinud suurel hulgal katseid, mis näitavad, et kui mängus on sularaha, kipuvad inimesed oluliselt vähem petma. Vaata edasi eel viidatud Kukkur.ee blogipostitusest või astu Kukkur.ee poodi ja vaata lähemalt Stockolm Money Clipi.