Kas oled nende enam kui 5000 tubli inimese hulgas, kel saab sel nädalal edukalt läbitud „Septembris ei joo“ kampaania? Mõtled juba, kuidas seda tähistada? Kukkur.ee soovitab – jäta kokteilid baari ning luba endale preemiaks uus rahakott!

Kukkur.ee annab oktoobri esimesel nädalal 20% hinnast alla kõigile, kes on nautinud alkoholivaba septembrit. Kui sa ise seekord nii tubli polnud, jaga võimalust sõbrale! Kui oled juba varasemast karske, kehtib pakkumine loomulikult ka sulle! Stiilsed ja turvalised rahakotid ootavad!

Oktoobri esimesel nädalal saad 20% hinnast alla, kui sa septembris ei joonud!

September mõjus sulle hästi!

Oleme vihjanud, et kõige enam rahakotte läheb kaotsi nädalavahetustel, eriti laupäeva õhtuti. Milline „üllatus“ – see on ju põhiline pidutsemise, alkoholiga üle pingutamise ning lohakaks muutumise aeg! Kui oled nende hulgas, kes septembris tilkagi ei võtnud, tunned ilmselt isegi, kui palju rohkem on aega, energiat ja rõõmsat meelt. Rääkimata sellest, et uni on parem, töövõime paraneb ja mida kõike veel. Mõnus!

Palju rohkem on aega, energiat ja rõõmsat meelt!

Kiiduväärt saavutuse eest ootab preemia. Iga septembri karskelt veetnu, kes seda blogipostitust Facebookis oma seinal jagab, saab oktoobri esimesel nädalal Kukkur.ee veebipoest 20% allahindlust.

Kuidas end premeerida? Väga lihtne:

1. jaga Facebookis meie postitust.

2. vali Kukkur.ee poest mõnus rahakott.

3. Kukkur.ee veebipoes tasudes sisesta kampaaniakood “eijoonud”.

4. Hea hinnaga preemia jõuab valitud viisil sinuni!

Allahindlus algab nüüd ja kestab 7. oktoobri hilisõhtuni! Sinu rahakotivalik on siin!

PS. Kui sa septembris ei joonud, siis oled tublim kui Kukkur.ee tiim. Meie saavutuseks septembrikuus oli „Joome poole vähem“. Ja jõudsime poole rohkem! Mõnus seegi!

Leave a Reply

2 × 1 =