Suvi käes ja tuju hea. Tahaks muretult, käed taskus minna loodust ja linna avastama. Aga ennäe – käed ei mahu taskusse, sest vana paks ja punnitav rahakott on ees. Mida teha?

Siit tuleb Kukkur.ee välksoovitus, kuidas taskusse ruumi juurde tekitada:

1. Võta kaasa vaid üks maksekaart. Esiteks – tõenäoliselt see aitab sind igas olukorras, kus vaja. Teiseks – nii ei teki võimalustki, et taskuvargus tähendaks kõigi kaartide ümbervahetamist. Kolmandaks – ilmselt on su kaarditasku seeläbi juba õhukesem!

2. Sularaha võta vaid nii palju, kui kulutada kannatab. Seda on lausa uuritud – sularaha kasutades säästad. Seega võta kaasa vaid nii palju kui eelarve lubab ja võid end muretult tunda. Ja kui ikkagi suur-suur kiusatus tekib, siis on sul ju ka üks maksekaart olemas.

3. Tee korralik audit ja puhastus. Vanad kviitungid, kinopiletid, aegunud kliendikaardid … Toredad mälestused küll, aga kui need segavad mugavat äraolemist täna, siis viska kõik välja ja mine otsi muretult uusi seiklusi!

Kui nüüd juhtus nii, et mitu kaarti ja hulk sodi lendas kukrust välja, tegid kõik õigesti. On ju mõnusam tunne taskus?!

Aga kui veel enam vabadust tahad taskusse – võta suvine kaardihoidja Wallum M1 Kukkur.ee valikust. Wallumi mudelite kohta saad rohkem lugeda Kukkur.ee blogist.

Leave a Reply

thirteen + nine =