Kui kaua üks normaalne rahakott vastu pidama peaks? Kui hea on Kukkur.ee kraami vastupidavus? Loe, ja saad teada ka väikse nipi mündihoidja kohta!

Arusaadav, et iga aasta ei tahaks eriti keegi rahakotti välja vahetada (aga kui soovite, Kukkur.ee on teile alati avatud!). Noh, ei peagi. Kõige vanem seda tüüpi rahakott-kaardihoidja, mida Kukkur.ee pood pakub, saab neil päevil aastaseks ja elab hästi. Palju õnne!

Välja näeb ta selline:

20160128_085526 PSX_20160128_085400

 

PSX_20160128_085440

 

 

 

 

 

 

 

Pole paha, mis?  Kõik on jäänud kenasti terveks:

* Õige pisut kulunud nurkadest võib õigesti järeldada, et mõne korra on ta maha kukkunud küll. Nagu iga rahakott, mis igapäevases kasutuses.

* Rebimiskindlad PVC-plastikust taskud on ja jäävad rebimiskindlaks. Ei meelega ega kogemata pole õnnestunud sisu rikkuda.

* Avada saab endiselt ühe liigutusega ning pole märkigi sellest, et klamber väsiks.

* Suure osa ajast on rahakott veetnud samas taskus võtmetega ning kui pealispind pole alumiiniumist, ei teki ka sellest probleemi. Ülimõnus!

Aga mündihoidjad? Kõik toimib tipp-topp, ühtki kriimu ega mõra ei ole, ükski münt kaduma pole läinud.  Voh – siin on ca kolmveerand aastat käigus olnud mündihoidja:

PSX_20160128_085839 PSX_20160128_090150

 

 

 

 

 

 

 

Kõik toimib tipp-topp. Tõsi, mõne kuu möödudes sai mündihoidja endale mõlgi, mis küll kasutamist kuidagi ei häiri. Läbi on siit käinud kõvasti igas suuruses euromünte. Mitu turuputkat, parkimisautomaati, taksojuhti ja kohvikut on saanud täpselt õige summa ja kiiresti. Ei tule vast üllatusena, et kiirus on tasumisel päris tihti väga kõva lisaväärtus. Ikka juhtub, et kaarditerminal ei tööta ning väike arve vajab kiirelt maksmist. Mugavaim lahendus on õiged mündid kiirelt letti laduda ja oma teed minna. :)

Ja nipp seisneb selles, et kui 1-euroseid on parasjagu rohkem kui ära mahub (ühe-mündiste tasku mahutab korraga 5 ühemündist), kasuta 20-sendiste sahtlit. Ja vastupidi!

Kui otsid vastupidavat rahakotti või münditaskut endale või sõbrale, siis Kukkur.ee aitab sind iga kell.

Leave a Reply

three + seventeen =