Ilusat uue nädala algust kõigile Kukkur.ee fännidele! Igaüks meist on pisut eriline ning loomulikult väljendame seda ka oma rahakottide sisus ja väljanägemises. Kindlasti tasub kukrus hoida laste pilte ning kasvõi heategevuse jaoks tasub osta rahakott Kukkur.ee poest, kuid kirkast maailmast on näiteid veel palju põnevamastki!

Rahakott kui ajavärav

Paljudele on oluline, et rahakott räägiks nende ajaloost ja perekonnast. Miks mitte kanda endaga ühes aastakümnete vanust visiitkaarti, mis su vanemad kunagi kokku tõi?

Tunnistagem, et enamik meist näeb keskkoolis käimist siiani unes – kõik need füüsika ja kirjanduse tunnid ja eksamite kordamised võivad kummitada veel aastakümneid hiljem. Reaalsustaju tagamiseks tuleb lihtsalt rahakotti pista väike koopia lõputunnistusest. Äkki aitab? Enne ei tea, kui ei proovi!

Loomulikult on kukkur ideaalne ka salajase numismaatikakire rahuldamiseks. Lemmikmündi võib endaga kõikjale ühes võtta ning salamisi kannavad paljud meist päris haruldast väärtust kaasas. Viimaks – miks mitte hoida vana kinopiletit alles vaid selleks, et näha, kaua see rahakotis vastu peab?

Rahakottide loomaaed on kirju

Kukkur.ee pakub rahakotte sebra- ja lillemustrist kuni siniste, mustade, hallide, roosade ja punasteni. Kui reisid Lõuna-Koreasse, soovitame punast kohe eriti, sest sealse uskumuse järgi toob punane rahakott rikkust ja edu. Mujal maailmas tehakse rahakotte ka rahatähtedest, legodest, paberist, taaskasutatud Coca-Cola purkidest, maakaartidest, toidust ja prügist. Sai küll? Siit tuleb veel – rahakotte saab teha ka madratsitest, kummist ja rehvidest, plastikust, fotoraamidest, puidust, kabuuridest, arvutidetailidest, kassetikarpidest …

Vaata korra vasakule või paremale ja leiad mitu asja, millest saab kukru voolida. Ei viitsi, jah? Sellisel juhul on alumiinium päris šikk ja turvaline variant ning Kukkur.ee sinu abimees!

Tags: , , ,

Leave a Reply

eighteen + seven =