Vaata kust küljest tahad – VURLE kaardihoidja on ärimeenete ja kingituste selle hooaja üllatustegija. Vaatame VURLEt viiest erinevast küljest ja selgitame, miks ärimeenet valides tasub heita pilk ka uuele kodumaisele disainile.

Ühest küljest tasub mõelda ebaharilikele lahendustele.

Küllap on su äripartnerid või kallid kolleegid saanud koguda juba omajagu logodega kruuse, vihmavarjusid ja märkmikke, mis kunagi kasutust ei leia. Oled sa päris kindel, et see mugav ja lihtne lahendus toob naeratuse ka kingi saajale? Peame siin silmas päris üllatust ja tõelist meelitatust, mitte võltsnaeratust, mille saatel mõeldakse juba võimalusele soovimatust kingist vabaneda. Pea igas kontoris on kapitäis hüljatud kohvitasse ja riiulites vedelevad kasutud märkmikud. Mis oleks kui teeks tänavu mõne ebahariliku kingi?

VURLE kaardihoidja on ebaharilik küll. Kui tihti oled sa märganud kaardihoidjat, mis on puidust ja metallist? Rahakott koos pudeliavajaga? VURLE annab su partneritele ja töötajatele võimaluse tunda end erilisena.

Meeldivatel inimestel kipub rahakott tühi olema

VURLE – kaardihoidja, rahatasku ja pudelihoidja üheskoos

Teisest küljest on hea keskenduda just funktsionaalsusele.

Igasugune harjumuspärane kingikraam on kah muidugi funktsionaalne, kuid kulub väga aeglaselt. Ilmselt on igaühel oma lemmiktass ja paljudel ka oma märkmikueelistus. Kellelgi pole tarvidust neid alatasa välja vahetada. Hea ärikink jõuab kasutusse ikka siis, kui ta kingi saaja jaoks mingi mure ära lahendab. Näiteks kui ta pakub senise funktsionaalsuse kõrval mingit lisaväärtust, olgu see siis praktiline või esteetiline või tõekspidamistega seotud.

VURLE kaardihoidja on ootamatult osav mitme ameti peale, mis su elus igapäevaselt lahendust vajavad. Kaardihoidja roostevabast terasest metallosa mahutab 7-8 kaarti. Samal ajal hoiab puidust tasku sinu saladusi – olgu selleks sularaha (kuni 50 EUR kupüür), võti, sõrmus, perepilt või muu pisem nipsasjake. Kõige krooniks on kaardihoidja varustatud avajaga, mis on abiks nii pudeli avamisel kui kaartide käsitlemisel. Kaardihoidja avaneb ja sulgub ühe lihtsa liigutusega.

dsc_7577_01

Kolmandaks –  ei võta tükki küljest, kui raatsid pisut riskida.

Jah, puuviljavanik või logoga taskulamp on kindel valik. Aga mis siis? Ilmselt see süüakse ära või vaadatakse üle ja … unustatakse. Tõsi, kui riskid ja valid midagi ebaharilikku, ei tea kunagi, kas see ka n-ö peale läheb. Aga seda riski saab hõlpsalt maandada – mõtle pisut ette, mida partneritelt või kolleegidelt näiteks uuel tööaastal ootad. Ehk ootad oma partneritelt uueks aastaks just põnevamaid ühisprojekte? Alusta siis signaalide saatmist ja vali midagi vahvat, mis ootust üles kütaks.

VURLE on täna veel täitsa enneolematu. Kahe kuu eest jõudis VURLE ilmavalguseni, selle aja jooksul on kaardihoidja juba Eesti disaini auhindade konkursil nomineeritud ning jõudnud Eesti disaini aastaraamatusse 2018 (lk 56, kui sul raamat käepärast).

vahest-proovid

Neljandast küljest – võta pisut aega, et kingitusele isikupära anda.

Näiteks – oma logo võid ju graveerida, aga kindlasti lisa midagi, mis on oluline kingi saajale. Mis see olla võiks? Näiteks viited tema perekonnale, tema panusele ühises töös, kooskõla tema hobide ja tõekspidamistega. Tema lemmik jalgpallitiim?

VURLE on mitmel moel graveeritav. Oleme katsetanud nii VURLE tagakülje kui selle sisemuse isikupärastamist oleme katsetanud. Tagasiside on olnud vaid positiivne. Piirideks on vaid kujutlusvõime – VURLE võib kanda igasuguseid sõnumeid ja logosid. Andke soovist märku ja teeme ära!

Viiendaks – näita end eriti heast küljest ja vii kingitus isiklikult kätte.

Aasta lõpu poole kipub töötempo väga kiireks. Tegelikult on ka sügistalvisel ajal väga väärtuslik, kui leiad hetke rahulikuks vestluseks, isiklikuks tänamiseks. Boonuse saad ise – rõõm ootamatust kingist ja vabamalt võetud pooltunnist toob tahes-tahtmata naeratuse näole.

VURLE pakub selleks väga hea võimaluse. Näiteks, võta mõne partneriga hetk, et mitte lihtsalt VURLE üle anda, vaid ka VURLE pudeliavajat kasutades korkida pudel või kaks ning tähistada õnnestumisi ja planeerida uusi sihte.

 

Leave a Reply

sixteen − 4 =