Stockholmi seeria on moodne klassika. Tänaseks on Stockholm mudeli rahakotte rõõmuga kantud juba kümmekond aastat. Rootsis loodud ning aastate jooksul kuulsust kogunud elegantne alumiiniumist rahakott on nüüdseks tänu Kukkur.ee veebipoele ka Eestis saadaval. Miks seda siis nii kõrgelt hinnatakse? Põhjuseid on palju: stiilne, turvaline, vastupidav, mugav …

Isikupärane kukkur mahub kõikjale

Harva juhtub, et rahakott on ühteaegu nii stiilne kui praktiline. Stockholm v1 kasutajad aga just seda kombinatsiooni kõige tihemini kiidavad – tuttavad tunnevad pisut uudishimu ja kadedust, kasutada on mugav ja lihtne. Ka vastupidavus on n-ö traditsiooniliste rahakottidega võrreldes sama hea või parem.

Toome teile paar Stockholm v1 punane lilledeganäidet. Vaevalt, et rahakott tavaliselt palju komplimente tooks, ent Stockholm rahakotti kasutades ei pea imestama, kui poodnik või sõber teeb juttu, et kust küll nii vahva kukru leidsid. Kuna Stockholm on saadaval nii klassikalises hõbedases värvis kui mitmes lõbusas mustris, jagub isikupärast valikut kõigile!

 

Lisaks väljanägemisele on efektne ka avamismehhanism – avamisnupule vajutamine ja õige kaardi leidmine ei nõua mingit käteosavust, Stockholm rahakott sobib kingiks kõigis vanuses sõpradele ja sugulastele.

Tugev kukkur teeb taskud turvaliseks

Pisut on Stockholm rahakotil ka distsiplineerivat mõju. Kuna see on vähem kui 2cm paks ja mahub igasse taskusse, avastad peagi, et suuremat osa oma mustmiljonist plastikkaardist sa tegelikult ei vaja. Piisab kuni kümnest ja need mahutab Stockholm mudel kenasti. Tulemuseks on kergem ja paremini korrastatud rahakott. Ja kui tasku on paremas korras, hoiad oma väärtust ka paremini, kaitstes seda nii painutuste, kulumise kui ka tolmu ja vee eest. Enamgi veel – alumiiniumist kukkur kaitseb ka krediitkaartide magnetribasid ega lase läbi kesta kaartidelt andmeid varastada.

Stockholm rahakott on vastupidav. Ehkki maha loopida me seda ei soovita, peab ta kukkumistele hästi vastu. Lukumehhanism on samuti korralik, kukrut on alati lihtne avada. Kaarditasku on tugevStockholm v1 hõbeast PVC plastikust, mis ei rebene – proovi või ise!

Stockholm rahakotis on ühendatud stiil, mugavus ja vastupidavus. Mida enamat võikski rahakotist soovida? Ka hind on taskukohane. Kui vajad veel veenmist, vaata ka videotutvustust. Igal juhul on rahakottide moodne klassika siinsamas veebipoes vaid paari kliki kaugusel. Vali oma värv ja naudi!

Moodsat klassikat saad osta siitsamast Kukkur.ee veebipoest.

Tags: , , ,

Leave a Reply

2 × 1 =