Täna, 21. oktoobril on kätte jõudnud aeg, mida Marty McFly kultusfilmist „Back to the Future II“ nägi juba 80ndatel oma imelistes rännakutes! Ehkki ennustamine on tänamatu töö, siis üht-teist pani kultusfilm ka täppi. Kukkur.ee läks korra mälestuste radadele ja leidis, et Marty kogetud maailma on täitsa selgelt ka Eesti mõjutanud!

Marty McFly oli üks varasemaid Skype testijaid!

Elu peab aastal 2015 nautima ja Marty teadis seda.

Ilmselt on Martyl ning tema sõpradel oma osa mängida selles, et aastaks 2015 on tõepoolest hõljukrula leiutatud. Suvel esitles oma versiooni autofirma Lexus ning tuntud rulataja Tony Hawk on samuti uut vidinat katsetanud. Nüüd jääb veel oodata (või tegutseda!), et hõljukrula laiemasse kasutusse jõuaks! NB! Kui hõljukrulaga vee peale lähete, on tark veekindel rahakott kaasa võtta!

Kas pole tore, et asjade ning teenuste eest saab maksta krediitkaardiga või mobiiliselt? Muidugi on! Aga „Back to the Future II“ filmimise ajal polnud see sugugi mõistetav. Samamoodi polnud hästi mõeldav, et asjade eest võiks saada kodus viibides krediitkaardiga tasuda. Täna kulub vaid paar minutit, et Kukkur.ee või mõnest muust poest endale uus rahakott tellida. Muide, usaldus veebipoodide vastu Eestis üha kasvab. Täname usalduse eest ning jätkame head koostööd! :)

Marty tulevikul on selged Eesti mõjud!

Marty McFly oli üks varasemaid Skype testijaid. Oot, mida? Jajah, filmis näidati ka võimalust teleriekraaniga ühendudes videokõnesid teha. Interneti levikuni jäi veel neli, Skype loomiseni Eestis 14 aastat. Täna on selline teenus nii tavaline, et selleta ei kujutaks teinekord elu ja äri ettegi. See pole ainus, mis Marty’t Eestiga seob. Mäletatavasti kandis ta imehästi istuvaid jalatseid, mis keha järgi kuju võtsid. Mõnus, kas pole. Sinnapoole on olnud suunatud ka Eesti tehnoloogiafirma Fits.me töö. Hiljuti osteti Fits.me suurtöösturi Rakuten poolt ära, ehk jõutakse koostöös ringiga nende papudeni, mida Marty juba ammu kandis!

Mida Marty ei osanud ette näha?

Marty kahjuks ei saanud kogeda, et rahakotid muutuvad nõnda mõnusaks ja turvaliseks kui Kukkur.ee praegu pakub. Kaugeltki ei kasutanud Marty päris futuristlikke kukruid, millele viitasime oma FB lehel hiljuti. Mis teha – keegi pole täiuslik! :) Järgmistel seiklustel tulevikku soovitame end vastavalt varustada ning Kukkur.ee tuleb siin appi.

PS. Marty McFly ning päris maailma võrdlust saab lugeda näiteks siin, ehkki soovitame ka filmi uuesti vaadata!

Tags: , ,

Leave a Reply

18 − 4 =