Kaardihoidja Out of stock
Kaardihoidja validaatorigaKaardihoidja tagakülgKaardihoidja eestvaadeKaardihoidja

Kaardihoidja sinine

€9.08

Kaardihoidja aitab sul kärmelt ja stiilselt pääseda, kuhu vaja. See on kodumaine, kooliõpilase poolt loodud toode õpilaspiletite, pääsukaartide jm hoidmiseks.

Otsas

Hinnangud puuduvad
SKU: KHS. Category: , , . Tags: .

Toote kirjeldus

Kaardihoidja on kodumaine alternatiiv läbipääsukaardi hoidmiseks:

  • sobib õpilaspiletile, läbipääsukaardile, ühistranspordikaardile jm. kontaktkaardile;
  • Eesti disain: lihtne vineerist toode, loodud Eesti kooliõpilase poolt;
  • kompaktne, vastupidavast materjalist ja kerge;
  • vali endale sobiv värvus ja eristu sõprade või kolleegide seas.

Kasutaja meelespea.

Kaardihoidja jõuab Sinuni ilma kaelapaelata. Selle saad valida oma eelistuste järgi. Vältige mitme kaardi paigutamist Kaardihoidjasse, see on mõeldud ühe kaardi hoidmiseks.

Kaardihoidja tekkelugu, vt ka Kukkur.ee blogist.

Kaardihoidja sündis isiklikust vajadusest. Koolis hakati kasutama eÕpilaspileti süsteemi ja plastikkaarte. Plastikust kaardihoidjad läksid pidevalt katki ning koos tööõpetuse õpetajaga valmistasime esimese prototüübi,” kirjutas Kaardihoidja looja, 15aastane Hugo Pohlak Kukkur.ee tiimile.

“Vineer on ehe ja ilus materjal ja kuna mul õnnestus leida imeõhukest vineeri, siis otsustasin just seda kasutada kaardihoidja tootmiseks. Kaardihoidja külge on lihtsalt võimalik panna kaelapael ja /või võtmehoidja,” kirjeldas noormees, kuidas vajadus ja võimalus arenesid vahvaks ettevõtlusprojektiks.

Kukkur.ee tiimil on samuti igapäevaselt vaja läbipääsukaarte jm kasutada, seetõttu tundus kaardihoidja testimist väärt. Oleme Kaardihoidjat kõvasti testinud. Tulemus – nii mõnigi kade pilk on vaatab, et mis tore puidust hoidik mul on. Lihtsalt puruneva ja emotsioonitu plastiku asendajana see lausa kaunistab kaarti. Ja sellel lihtsalt põhjusel ongi Kukkur.ee valikus nüüd Kaardihoidja.

Milleks Kaardihoidja sobib?

Hugo loodud Kaardihoidja on lihtne ning tal on mitu väga lihtsat kasutusviisi. Siin on mõned soovitused:

1. eÕpilaspileti jm sarnaste süsteemide kasutajatele, et oma kaarti kenasti hoida. See on hea lahendus ka Sinu lapse eÕpilaspileti hoidmiseks!

2. läbipääsukaardi hoidmiseks kõigis moodsates kontorites, kus liikumine toimub kaardi abil ja plastiklahendus kipub purunema.

3. puutetundliku ühistranspordikaardi hoidmiseks, kui ei taha rahakotti ühistranspordis lehvitada või oled ostnud moodsa ja turvalise kukru, millest puutetundlik kaart läbi ei piiksuta.

4. eriti minimalistlike rahakottide huvilistele – välja minnes selle ühe ja ainsa kaardi hoidmiseks, mis teil vaja läheb.

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Mõõtmed

66×98mm

Kaal

18g

Mahutatavus

1 kaart

Materjal

vineer

Värvus

sinine

Ülevaated

Hinnangud puuduvad.

Ainult sisse logitud kasutajad saavad hinnata.