Kukkur.ee valik täienes! Stiilne metallist kaardihoidja on nüüd rahaklambriga. Tere tulemast stiilsete rahakottide koju, Stockholm Money Clip! :)

Uus kaup on rõõmusõnum kõigile, kel meeldib lisaks kaartidele ka sularaha kaasas hoida. Stockholm Money Clip toob kokku moodsa klassika ja viimase peal kasutajamugavuse. See ühendab kõik Stockholm v1 plussid mugava rahaklambriga, mis võimaldab sularaha kiiremalt kätte saada. Nagu näitab värske MasterCardi uuring, tehakse globaalselt 85% tehingutest veel sularaha eest, seega vajadust on!

Vaata videotutvustust:

 

Kahtled veel? Loetleme viis + üks põhjust, miks eelistada Stockholm seeria rahakotti.

1. Praktiline stiil.

Stockholm seeria rahakott jõudis Eestisse küll alles tänu Kukkur.ee veebipoele, ent on juba enam kui 10 aastat tagasi disainitud. Ajatu stiil on kümnendi möödudes läinud aina paremaks ja tugevamaks. Aeg on ka näidanud, et kaardiajastule vaatamata ei ole sularaha kuhugi kadunud. Seepärast ongi Stockholm Money Clip hea täiendus ennast tõestanud lahendusele.

2. Efektne kogemus.

Stockholm seeria rahakotid avanevad igas olukorras vaid ühe näpuliigutusega. Kuna lukumehhanism on lihtne ja loogiline, sobib see kukkur kingiks kõigis vanuses sõpradele ja sugulastele. Nii neile, kes igas momendis kiirust hindavad kui ka neile, kel sõrm ehk töntsimaks jäänud.

3. Turvaline tasku.

Nagu kõik teisedki Kukkur.ee valikud, kaitseb Stockholm Money Clip sind nutivaraste eest, sest tõrjub raadiolaineid. Kaasaegsed tõprad, kes Su moodsalt kontaktivabalt maksekaardilt raha varastada proovivad, jäävad pika näoga! Kukrute turvalisuse kohta loe lisaks varasemast blogipostist ja Geenius.ee portaalist.

4. Vastupidav kaaslane.

Me küll ei soovita kukruid maha loopida, aga Stockholm seeria peab kukkumistele hästi vastu. Kukkur.ee poest müüdud kaup pole meile teadaolevalt kordagi katki läinud. Ka sisu – rebenemiskindel plastik – on ajahambale väga hästi vastu pidanud.

5. Distsiplineeriv mõju.

Kuna Stockholm Money Clip on üsna õhuke, mahub sellesse mugavalt kuni 12 plastikkaarti ning klambri vahele soovitud hulk sularaha. Peagi avastad, et praktikas kasutad isegi vähem kui kümmekond kaarti, kukrus on seega mugavalt ruumi kõigele, mida kaasas kannad. Tulemuseks on kergem ja paremini korrastatud rahakott. Kui tasku on korras, hoiad oma väärtust paremini, kaitstes seda ka painutuste, kulumise, tolmu ja vee eest.

Kõlab juba hästi? Stockholm Money Clip lisab kõigele eelnevale mugavust, sest rahaklambri abil saad senisest mugavamalt sularaha kaasas kanda. Kui soovid, kasuta klambrit rahakoti tasku külge riputamiseks. Kindlasti mõtled veel kasutusvõimalusi välja. Osta saab seda Eestis vaid siitsamast Kukkur.ee poest!

Leave a Reply

1 × 3 =