Sellest nädalast on Kukkur.ee valikus uhiuus toode – kaardihoidja VURLE. See on Kukkur.ee tiimi ja MI/KL Studio ühistöö vili. Kaardihoidja VURLE on eesti disain, Eestis toodetud. Lubage tutvustada.

VURLE – pisike ja praktiline kaaslane argielus 

VURLE kaardihoidja on ootamatult osav mitme ameti peale, mis su elus igapäevaselt lahendust vajavad. Kaardihoidja roostevabast terasest metallosa mahutab 7-8 kaarti. Samal ajal hoiab puidust tasku sinu saladusi – olgu selleks sularaha (kuni 50 EUR kupüür), võti, sõrmus, perepilt või muu pisem nipsasjake.

Kõige krooniks on kaardihoidja varustatud avajaga, mis on abiks nii pudeli avamisel kui kaartide käsitlemisel. Kaardihoidja avaneb ja sulgub ühe lihtsa liigutusega.

VURLE kombineerib sooja puidu ja tugeva terase esteetiliseks aksessuaariks. Iga kaardihoidja on tänu puidumustrile pisut eriline – nagu sa isegi.

Muide, VURLE uudne materjalide kooslus ja mitmekülgne funktsionaalsus vähendab koormust taskutele. VURLE kaardihoidja on uudne Eestis disainitud ja tehtud vidin ja varsti sa enam ei tea, kuidas sa selleta elada said.

Õpi VURLEt tundma

VURLEle meeldib taskus väga, aga ta särab alati, kui sa talle valgust näitad. Tema lemmiktegevus on hoida sinu kaarte oma metalse klambri embuses kaitstuna. Veel meeldib talle peita sinu sularaha, võtmeid, pilte, tšekke või kaarte oma väiksesse puidust salalaekasse. VURLE on alati valmis avama pudelit või jagama sulle kätte kaarti, mis sul parasjagu tarvis.

Mõni võib peljata, et metalne kaardihoidja lõhub taskut. Mitmekuised katsetused näitavad vastupidist – pisike VURLE on teene sinu taskule, sest ta on pisike ja hoiab taskut venitamast. Kui kahtled – hoia kodus ja tööl teda laual, hea ilus vaadata. VURLE tugev teras on ümarate nurkadega ja sulandub kokku puidust salataskuga, millel on samuti pisut ümarust.

Niisiis on VURLE paindumatu, aga mõnusalt vormikas ja hoiab su saladusi. Ta saab taskus kõigi kaaslastega, sh. võtmetega, sõbraks. Ta ei tee kahju teistele ega lase endale paha sündida. Kes ei tahaks sellist sõpra?

Keegi pole täiuslik, nii ka VURLE. Näiteks ujuda talle ei meeldi, aga vihmasajud peab mõistagi vastu. Päevitada võib, aga lõpuks hakkab palav. Maha kukkumist eelistab VURLE vältida, muidu hakkavad lõpuks mutrid logisema.

Kuidas VURLE sündis?

VURLE on läbi ja lõhki Kukkur.ee omatoode, kodune lisand senisele brändide vahvale valikule Kukkur.ee poes. Meie jaoks on kaardihoidja esimene loodetavasti päris pikas taskule sõbralike ja vajalike toodete seerias.

Vaevalt jõudis VURLE sündida kui on juba jõudnud ka Eesti disainiauhindade konkursi BRUNO nominentide hulka kategoorias „parim elustiili toote disain“. Juhhei!

VURLE sündis soovist pakkuda klientidele midagi, mis on mõnusa vimkaga, kuid ikka Kukkur.ee käekirjaga – moodne ja minimalistlik kaardihoidja või rahakott. VURLE on meil mõttes olnud juba pikalt, aga me ei teadnud veel, kuidas ta välja näeb. Nüüd, tänu heale koostööle MI/KL Studio’ga, teame.

Telli endale VURLE ja õpi sinagi teda tundma! Kui kohe tellida ei malda, anna vähemalt hääl disainikonkrsil auhinnalisele kohale jõudmiseks!

Leave a Reply

20 + eight =