Kukrus jagub ruumi paljudele moodsatele rahakotibrändidele. Juba mõned päevad on meil au pakkuda järjekordset kvaliteetset Euroopa brändi. Lubage tutvustada – Wallum rahakotid on nüüd meiega!

Mis on Wallum?

Wallum on stiilne ja nutikas alumiiniumist kaardihoidja. Mitmed Wallumi mudelitest kaitsevad nutivaraste eest, nagu paljud teisedki Kukkur.ee valikus. Wallum on alguse saanud tudengiprojektist Viinis, kus brändi loojad seisid silmitsi sama murega, mis Kukkur.ee loojad – lihtsaid ja praktilisi kukruid on raske leida!

Kui ei leia, tuleb ise teha. Wallum on elegantse ja lihtsa disaini abil leidnud metalse lahenduse, mis mahub hõlpsalt taskusse ja on lihtsasti kasutatav. Tore on seegi, et Wallumi tootmine toimub Euroopas ja on seega allutatud kõrgele kvaliteedikontrollile. Selliseid funktsionaalseid ja kvaliteetselt toodetud rahakotte Eesti turul just pakkuda soovimegi!

Wallum – mudeleid eri maitsele

m1_black_front-slide_7aa67b4a-bb8c-4fa0-97af-bfa247c145ad

M1 on krediitkaardist õige pisut suurem ning kõigest 1,2 cm paksune kaardihoidja, mis kaitseb nutivaraste eest kuni 12 kaarti. Sarnaselt Ögon Designs’ Stockholm Money Clip kaardihoidjale on ka M1 mudelil klapp sularaha jaoks. Kumba eelistada? Maitse asi!

t1_silver_front-slide

T1 on tegelikult päris sarnane, aga veel õhem! Vaid 8mm paksust tähendab häid sõbrasuhteid taskuga, ent pea samasugust võimekust – T1 kaardihoidjasse mahub kuni 10 kaarti. Täesti piisav, kui pisut oma taskut revideerida ja tarbetud kliendikaardid koju või autosse ootama jätta!

u1_silver_front-money

U1 on õige pisut paksem kui tema sõbrad M1 ja T1. Olgem ausad, ka 1,5cm läbimõõt on tõenäoliselt märksa taskusõbralikum kui sinu praegune kukkur. U1 boonuseks on mugavam ligipääs kaartidele. Tõsi küll, selles vallas on kõik kolm mudelit üsna head, ent U1 on siiski pisut etem. Sarnaselt M1 mudeliga on siingi kaasas klõpsuke sularaha tarbeks.

Kõik kolm mudelit – M1, T1 ja U1 – on saadaval nii hõbedases kui mustas värvuses. Enne valiku tegemist võite tutvuda ka Kukkur.ee ülejäänud brändidega.

Igal juhul tehke oma taskule teene ning valige lihtne ja õhuke kukkur!

 

Leave a Reply

four × four =