Vurle Sile kaardihoidja

32.43

Uus kodumaise disainiga kaardihoidja Vurle Sile mahutab 4-5 kõige olulisemat kaarti igapäevaseks kasutamiseks. Rohkem pole vajagi, et moodsal ajal mõnusalt hakkama saada! Vurle Sile klamber on toodetud kanepi-, tomati- või umbrohujäätmetest. Koos põhjamaise terasega mahutab ta kõige olulisemad kaardid Sinu taskusse.

 

Lisafunktsiooniks on pudeliavaja, millega saab mugavalt limpsi või muu karastava joogi pudelit avada.

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Uus kodumaise disainiga keskkonnahoidlikest materjalidest toodetud kaardihoidja Vurle Sile mahutab 4-5 kõige olulisemat kaarti igapäevaseks kasutamiseks. Rohkem pole vajagi, et moodsal ajal mõnusalt hakkama saada! Lisafunktsiooniks on pudeliavaja, millega saab mugavalt limpsi või muu karastava joogi pudelit avada.

Vurle Sile klamber on toodetud kanepi-, tomati- või umbrohujäätmetest. Koos põhjamaise terasega mahutab ta kõige olulisemad kaardid Sinu taskusse.

Vurle Sile terasest osale saab graveerida sõnumi, logo või mis iganes muud soovite. Graveeringuala: 90×60 mm tagaküljel või 80×50 mm siseküljel.

Vurle Sile klamber on toodetud 100% taaskasutatavatest materjalidest. Sünteetilisi lisandeid, sh. värvilisandeid ei ole kasutatud. Sõltuvalt klambri toonist on kasutatud, kas tööstusliku kanepi jäätmeid (roheline Vurle Sile), tomatikoori (punane Vurle Sile) või lillede jäätmeid (beež Vurle Sile). Plastik on toodetud maisitärklisest ning vastab Euroopa komposteeritavate materjalide standardile EN13432.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Värvus

Pruun, Punane, Roheline